matt-benson-7409.jpg

WE ARE CAVISt.

75001 - PARIS

 

Manifest pre milovníka vína

Víno nie je otázkou veku, ale zrelosti. Je to  príbeh vášne, ale najmä pozornosti k vínu. Nejde len o to kúpiť dobré víno, ale aj vediet ako sa o neho starať. Keď nebola kúpa dobrého vína ešte v móde (cez predajcov vína, vinné pivnice..), len málo ľudí vedelo využiť potenciál svojho kúpeného vína. Nestačí ísť do vinnej pivnice a ochutnať. Kúpa dobrého vína je len polovica úspechu.  Udržať ho dobré je druhá polovica. Je to  ako keď si kúpite dobré šampanské a zabudnete ho dať do chladničky. 
CAVIST.

 

Ako uchovávat’ víno

Uchovanie vína nie je iba otázkou času, ale taktiež otázkou teploty, či počas desiatichrokov alebo počas desiatich dní. Väčšina bytov a domov nespĺňa teplotné a svetelné podmienky pre správne uskladnenie vašeho vína pred otvorením. Nerozmýšľame nad tým, že by sme si  kúpili vínnu pivnicu,  i ked pre každého milovníka vína je to nevyhnutné, pokiaľ si chce naplno vychutnať pôžitok z dobrého vína 

 

A preto sme založili CAVIST

Založili sme CAVIST, pretože sme si uvedomili, že veľa našich priateľov neudržiavalo svoje víno správne aj napriek tomu, že mali doma veľmi kvalitné vína. Našim cieľom je podporiť využívanie vinoték v malých aj veľkých priestorov. Cavist je výrobca profesionálnych vinoték, ktoré sú aj dizajnovým doplnkom pre Váš domov. Našim želaním je poskytnúť , čo najväčšej skupine ľudí možnosť správne uskladniť víno vďaka krásnym a dostupným produktom, ktoré zapadnú do každej domácnosti. Cavist je produktom dvoch milovníkov vína s veľmi odlišným zázemím (jeden vincúr a jeden dizajnér vínných pivníc), ale s rovnakou motiváciou. Láska k dobrému vínu.